ПРО НАС

ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ МОРІ

ДИВНИЙ І НЕЗАБУТНИЙ ВІДПОЧИНОК В ПАНСІОНАТІ “АЗОВСЬКА ДРУЖБА”  У ГЕНГОРЦІ!
ЗАПРОШУЄМО НА ВІДПОЧИНОК У МОРЯ В ПАНСІОНАТ “АЗОВСЬКА ДРУЖБА”!

Арабатська стрілка (також вив. як Арабатка) – надзвичайно унікальне місце. Це піщана коса довжиною 112 кілометрів та шириною від 270 метрів до 7 кілометрів. Прекрасне місце для проведення незабутнього літнього відпочинку.
Вся західна частина стрілки є залитий сонцем пляж. Пологий берег складається з піску та маленьких черепашок. Підводна його частина неглибока і прогрівається до 28-30 градусів, дозволяє приймати морські ванни навіть тим, хто взагалі не вміє плавати, і найважливіше - дітям. Пляж звернений у відкрите море і дозволяє отримувати велике задоволення від купання та хитання на хвилях.
Озеро Сиваш, яке омиває берег Арабатської стрілки, славиться гідромінеральними багатствами. Прирівняти до нього можна лише Велике Солоне озеро у США та Мертве море на Близькому Сході.
Мінеральні води відкрили на Арабатській стрілці відносно недавно. Ці води мають велику цінність за своєю структурою мінералізації, хімічним складом та наявністю різних біологічно активних речовин. Важливо також те, що ці води термальні, подаються зі свердловин з температурою 40-42 градуси. Вони використовуються для лікування різноманітних захворювань. На Арабатській стрілці знаходиться йодобромне джерело, яке також має велику цінність завдяки своїм лікувальним властивостям.
Окрім лікувальних вод на Арабатці є невичерпні запаси лікувальної грязі та рапи.
Побувавши на Арабатській стрілці ви поєднаєте приємне з корисним: Азовське море, лікувальні грязі, блакитна глина озера Сиваш, гейзер, і багато іншого чекають на Вас, якщо ви відвідаєте Арабатську стрілку. Також, відвідавши Арабатську стрілку, ви можете відвідати ще заповідник Асканія-Нова.

Приїжджайте на відпочинок на Азовське море, Арабатська Стрілка. На самому її початку Вас зустріне оздоровчий комплекс «Азовська Дружба», в якому є все для незабутнього відпочинку та яскравих вражень!

Пансіонат «Азовська Дружба» знаходиться в селищі Генічеська Гірка (Генгірка), і щороку чекає на своїх гостей провести незабутній літній відпочинок. Персонал пансіонату готовий надати висококласне обслуговування, приємні ціни на проживання в номерах і, звичайно ж, тепле море та золотистий пісок – це зробить ваш відпочинок на Азовському морі незабутнім.

Пансіонат "Азовська дружба" знаходиться на Арабатській стрілці на березі моря, перша лінія. Декілька кроків до обладнаного пляжу. Пансіонат розташований далеко від галасливих кафе та дискотек.
Кілька десятків метрів до продовольчих магазинів та аптеки, 1 км до водолікарні та школи кайт-серфінгу, 200 метрів до озера Сиваш.
Тихе, спокійне місце далеко від галасливих нічних клубів.

Опис

Гостям пансіонату "Азовська дружба" пропонується відпочинок у Генгірку на березі моря у комфортних номерах.

Для проживання гостям пропонуються такі типи номерів: Люкс, Люкс двокімнатний, Стандарт і Покращений стандарт. Також на території пансіонату знаходяться будиночки: «Едем» та «Економ». На території розташовані спортивні майданчики, футбольне та волейбольні поля, дитячий майданчик, магазин, проводяться дискотеки, організовуються екскурсії.

Харчування збалансоване, триразове, розташоване на території комплексу їдальні. Але кришталево чисте повітря Азовського моря може пробудити бажання перекусити. Для цього на території та поблизу, за Вашим бажанням – свої двері відчинять кафе, та їхні привітні господарі. Слов'янська, кавказька та грецька кухні, і Ваш апетит завжди задоволений!
Пляж – обладнаний та доглянутий. На території є багато зелені, високі дерева, невеликий квітковий сад. Територія знаходиться під охороною.
Гостям пропонується безкоштовна автостоянка. Територія покрита зоною Wi-Fi Інтернету

 

Запрошуємо відпочити у пансіонаті «Азовська дружба»!

Бронювання номерів:          +38(067)140-44-07 , +38(099)303-62-91, +38(099)517-88-20, +38(067)194-91-99

ukУкраїнська